Pazaryeri Entegrasyonları

Adrex ile varyantlı, varyantsız tüm ürünlerinizi, tek tıkla pazar yerlerine gönderebilir, güncelleyebilir, stok takibi yapabilir, siparişlerinizi ve ürün sorularınızı tek panelden yönetebilirsiniz.

Adrex

Entegrasyonlar

Trendyol

Trendyol mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Hepsi Burada

Hepsi Burada mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

n11.com

N11 mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Ptt Avm

Ptt Avm mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Ali Express

Aliexpress mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Etsy

Etsy mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Amazon Türkiye

Amazon Türkiye mağazanızı e-ticaret sitenizle kolayca entegre edin. Birden fazla ekranla uğraşmadan pazaryerinizi kolayca yönetin.

Pazaryeri Entegrasyonu İle Neler Yapabilirsiniz?

Pazaryeri entegrasyonu modülü, web servisler aracılığı ile otomatik işleyen bir bağ kurarak ürün, sipariş, stok ve fiyat bilgileriniz gibi dataların otomatik transferine ve güncellenmesine yarar.

✓ Pazaryerlerindeki Siparişlerinizi Adrex'e Aktarabilirsiniz
✓ Pazaryerlerindeki Ürünlerinizi Adrex'e Aktarabilirsiniz
✓ Adrex'teki Ürünlerinizi Pazaryerlerine Aktarabilirsiniz
✓ Stoklarınızı Otomatik Olarak Güncelleyebilirsiniz
✓ Fiyatlarınızı Otomatik Olarak Güncelleyebilirsiniz
✓ Pazaryerlerindeki Ürün Sorularını Yanıtlayabilirsiniz
✓ Sipariş Kalemini Kabul Edebilir veya Reddedebilirsiniz
✓ Sipariş Kalemini Kargoya Verebilirsiniz.
✓ Kategori / Ürün ve Genel Bazda Yüzde ve Sabit Olarak İskonto Uygulayabilirsiniz

01

Güncelleme Desteği

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok güncellemeleri tek tıkla yapabilirsiniz.

02

Hızlı Kurulum

Entegrasyonları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

03

Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren pazaryerlerindeki tüm ürünlerinizi de kendi sitenize aktarabilirsiniz.

Hemen ücretsiz deneyin.

Adrex'in Tüm özelliklerini ücretsiz test edin, inceleyin. Sanal mağazanız 10 saniye de hazır!

Hadi Başlayalım!